“Uchinchi renessans – yoshlar nigohida” tanlovining hududiy bosqichi g‘oliblari e’lon qilindi.

“Uchinchi renessans – yoshlar nigohida” tanlovining hududiy bosqichi g‘oliblari  e’lon qilindi.

                            Unga ko’ra:

1-hudud

1-nominatsiya – Urganch davlat universiteti talabasi – Samandarov Abbos;

2-nominatsiya –Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filiali talabasi Atajanov Botir;

3- nominatsiya – Nukus davlat pedagogika instituti talabasi Bazarbaev Zinatdin Nukus DPI;

2-hudud

1-nominatsiya – Buxoro davlat universiteti talabasi Kabilova Nigina;

2-nominatsiya – Navoiy davlat konchilik instituti talabasi Xusenov Xurshid;

3- nominatsiya – Buxoro Muhandislik texnologiya instituti talabasi Murodov Baxtiyor;

3-hudud

1-nominatsiya – Qarshi muhandislik iqtisodiyot instituti talabasi Abdullaeva Asila;

2-nominatsiya – Toshkent tibbiyot akademiyasi Termiz filiali talabasi Baxodirov Sardor;

3- nominatsiya – Termiz davlat universiteti talabasi Xolboeva Aziza;

4-hudud

1-nominatsiya – Samarqand iqtisodiyot va servis instituti talabasi Nurmatova Saadinisa;

2-nominatsiya – Samarqand davlat universiteti talabasi Xamraeva Feruza;

3- nominatsiya – Samarqand chet tillar instituti talabasi Aslanov Shaxram;

5-hudud

1-nominatsiya – O‘zbekiston Milliy universiteti Jizzax filiali talabasi Raxmatov Dilmurod;

2-nominatsiya – Toshkent davlat agrar universiteti talabasi Tojiev Dilmurod;

3- nominatsiya – Toshkent davlat texnika universiteti Olmaliq filiali talabasi Jadilova Dilnavoz;

6-hudud

1-nominatsiya – Farg‘ona davlat universiteti talabasi Ismoilova Zilola;

2-nominatsiya – Qo‘qon davlat pedogogika instituti o‘qituvchisi Toshpo‘latov Azamat;

3- nominatsiya – Farg‘ona davlat universiteti talabasi Sultonov Akmaljon;

 7-hudud 

1-nominatsiya – Namangan Muhandislik qurilish instituti talabasi Ikromov Jahongirmirzo;

2-nominatsiya – Andijon mashinasozlik instituti talabasi Tursunov Oybek;

3- nominatsiya – Namangan davlat universiteti talabasi Mingboeva Oyjamol;

8-hudud

1-nominatsiya – Toshkent tibbiyot akademiyasi talabasi Djumaeva Farangiz;

2-nominatsiya – Toshkent davlat transport universiteti talabasi Dehqonboev Bunyodbek;

3- nominatsiya – Toshkent davlat texnika universiteti talabasi Egamberdiev Asadbek;

9-hudud

1-nominatsiya – Turin politexnika universiteti talabasi Mirkomilov Adbulvoris;

2-nominatsiya – M.Lomonosov nomidagi Moskva davlat universiteti Toshkent shahar filiali talabasi Balova Olesya;

3- nominatsiya – Turin politexnika universiteti talabalar jamoasi;

 10-hudud

 1-nominatsiya –  Xalqaro Islom Akademiyasi talabalari jamoasi

2-nominatsiya – Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti talabalari Amandullaev Kamoliddin va Muxtorov Mirsaid;

3- nominatsiya – O‘zbekiston Milliy universiteti talabasi Bazarbaev Sardor.

 “Uchinchi renessans – yoshlar nigohida” tanlovining hududiy bosqichi g‘oliblarini tabriklaymiz.

Tanlovning Respublika bosqichi g’oliblari 30-mayga qadar aniqlanadi.

 

Fikr bildirish

Email manzilingiz chop etilmaydi. Majburiy bandlar * bilan belgilangan